Świnie w mediach [6] - Jojo's Bizarre Adventure Part 3: Stardust Crusaders

Stardust Crusaders to trzecia część kultowej, wielopokoleniowej sagi o Dziwnych Przygodach Jojo . Tym razem w rodzinie Jojo przebudzają ...

Stardust Crusaders to trzecia część kultowej, wielopokoleniowej sagi o Dziwnych Przygodach Jojo. Tym razem w rodzinie Jojo przebudzają się walczące duchy, co byłoby superfajne, gdyby nie to, że matka Jojo nie jest wojownikiem, a kurą domową, jak to w mangach dla młodych chłopców, zwłaszcza w latach osiemdziesiątych. Więc Jojo, jego dziadek - poprzedni Jojo - i różni koledzy wyruszają zabić wampira, który jest wszystkiemu winien. Wampir mieszka w Egipcie, chociaż jest Anglikiem.


No więc podróżują sobie nasi bohaterowie z Japonii do tego Dio i w Indiach Polnareff idzie do toalety i ma Przygodę. Co jest tym zabawniejsze, że Francuzik lubi czystość, więc zawsze ma jakieś przygody przy wizytach w toaletach. Albo gdy na chwilę oddziela się od grupy. I wszystkie nieprzyjemne. Bycie Polnareffem to cierpienie.

Toalety połączone z chlewami, gdzie świnie zjadają odchody naprawdę istnieją w Indiach, a kiedyś były bardzo popularne w Chinach. Starajcie się za dużo o tym nie myśleć.

Podobne:

3 komentarzy

 1. Izabela Sobowiec27 lutego 2014 00:47

  .... co ;__; toeleto-koryta.
  Ciekawa jestem czy w anime pokażą tę scenkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świnie zjadające odchody w toaletach O.O Chyba nic mnie już bardziej nie zdziwi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czemu ;___: Wolałam o tym chyba nie wiedzieć. NIE! Trzeba być świadomym.

  OdpowiedzUsuń