sobota, 24 kwietnia 2010

NDS i PS3 w ruch, szykują się smakołyki!

Okamiden, sequel Batman: Arkham Asylum i Marvel versus Capcom 3. Same kolejne części, ale za to jakie!
   

Chibiterasu 


 O Okamidenie właściwie mam do powiedzenia tylko to, że pojawił się nowy trailer. Za to sam filmik jest dość esencjonalny - wreszcie widzę, jak mają zamiar rozwiązać rysowanie (nie wiem, czy nie będzie z nim kłopotów w trakcie walki, pod koniec Okami zdarzało mi się jednocześnie rysować po trzy bomby, wiatr, napierniczać różańcem i podskakiwać z mieczem), pojawiają się nowe potwory, a mordka Chibiterasu jest prze-super-słodziaśna.

 Tylko dwa pytania w zasadzie: skoro to trzy miesiące po zakończeniu Okami, skąd Susanoo i Kushinada mają już na tyle dużego syna, że może sam podróżować? No i dlaczego użyli (epickiej, ale jednak) muzyki z soundtracka pierwszej części?


Zapowiedziano również nowy Marvel vs Capcom, trzeci już z kolei. Postaci ma być naprawdę dużo, ale na razie podano tylko takie pewniaki jak Wolverine, Hulk, Spiderman i jeszcze paru innych (no nie wyobrażam sobie czegokolwiek z etykietką 'Marvel' i bez Logana). 
 
 Ciężko znaleźć obrazek z Loganem nie z filmu, to daję tę śliczność z nim i Jean 

Bijatyka ma być w 2D, choć postacie renderowane w trzech wymiarach - prawdopodobnie będzie podobnie do Street Fighter IV. Dwuwymiarowych bijatyk wprawdzie nie lubię (wspomniany SFIV jest cięęęężki), z drugiej strony w pierwszym Marvel vs. Capcom, który również, oczywiście, jest 2D, fajnie sobie po prostu przymashować. Czasem nic nie widać w tym zalewie promieni i poświat mocy. Tak z kolei prezentuje się teaserek, muszę przyznać, że robi wrażenie (Morrigan czarująca Tony'ego Starka jest o tyle trafiona w dziesiątkę, co po prostu piękna!):

Nie wiem jeszcze, jak twórcy mają zamiar zatytułować kontynuację Batman: Arkham Asylum. Dodanie po prostu dwójeczki byłoby od czapy, ponieważ tym razem rozgrywka ma mieć miejsce w Gotham City. Ma być mrocznie (nie, serio?), powróci Joker (w niezbyt dobrej kondycji, nic dziwnego, po tym co zrobił) i Harley, a przy tym wreszcie pojawi się Two Face i Mr. Freeze. Poza tym, jak dowiaduję się z Gamezilli, twórcy chcą wstrzymać wydanie tego smakołyka do pierwszego kwartału następnego roku, żeby uniknąć świątecznej konkurencji. Ciekawe, czy i w tym roku wszystkie wielkie, hitowe gry planowane na Boże Narodzenie zostaną przesunięte tak, że nie będzie co kupować pod choinkę? Chyba się skuszę i zagram wreszcie w pierwszą część Batmana. W ciągu dnia i przy świetle słonecznym, oczywiście, samo zerkanie na potyczkę ze Scarecrowem przyprawiło mnie o późniejsze koszmary senne, brr. Na koniec: smakowita Poison Ivy z pierwszej części. Oh c'mon, nikt nie patrzy na Jokera czy Croca, jeśli ma takie smaczne kobiety do obejrzenia!


A, a od jutra Komiksowa Warszawa. Lecę wymienić baterie w aparacie, porobię zdjęcia, może się nawet z niektórymi rysownikami sfotografuję, kto wie?...

POWIĄZANE

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.