niedziela, 19 maja 2013

Dansai Bunri no Crime Edge

Fryzjerskie anime erotyczne!

 
Chciałabym żartować, serio. Twórcy jednak chyba nie chcieli, bo dawno nie widziałam czegoś tak głupiego, co traktuje siebie tak poważnie.

  Zaczynamy od najścia. Kiri, nasz główny bohater, wysiadł na nie tym przystanku i zobaczył dom, o którym słyszał w szkole, że tam straszy. okazuje się, że faktycznie mieszka tu istota o niesamowicie długich włosach, ale nie jest duchem, tylko żywą dziewczyną.

Kiri jest fetyszystą włosów, więc zupełnie nieświadomie maca fryzurę dziewczyny...

...I wyciąga nożyczki, które zawsze nosi przy sobie. Tak, chłopak wprost uwielbia obcinać włosy, wiąże się z tym jego smutna przeszłość - kiedyś był rodzinnym fryzjerem, ale później rodzice zdecydowali się chodzić do prawdziwego salonu.Jak można tak krzywdzić dziecko?

Iwai wyjawia chłopcu, że jest przeklęta i jej włosów nie da się obciąć od urodzenia. Wyznaje też, że chciałaby dać mu je ciąć, czym wzbudza bardzo niezdrowy entuzjazm w Kirim.

Faktycznie nie da rady ich przeciąć, każde nożyczki się po prostu prześlizgują. Co nie przeszkadza chłopcu obwąchiwać głowy dziewczyny - podziwiam, że przy tak długich włosach dba o nie i nie są tłuste.

Więc dalej mamy nieprzyzwoitą scenkę macania, dyszenia i czerwienienia się. Cały czas chodzi o włosy.

Niestety, sprośności zostają przerwane przez dwie dziewczyny, które wpadają, informują Iwai, że zrobiły jej zakupy i siłą wypraszają Kiriego. No, prawie siłą, bo dają mu jeszcze chwilę na pożegnanie. Wtedy chłopak dowiaduje się, że są one morderczyniami na usługach złej i mrocznej organizacji...

...Co same zainteresowane wyśmiewają później w autobusie. To znaczy jedna, ta energiczniejsza, wyśmiewa. Ta cicha tylko patrzy złowrogo spode łba.

Kiri wraca do domu, wychodzi na balkon i wspomina wszystkie zbereźności, które mógłby wyrabiać z włosami Iwai. A mnie zastanawia, kto wchodzi do swojego pokoju na piętrze w kożuchu?

Kiri znów odwiedza Iwai i słucha jej tragicznej historii. Otóż biedaczka bardzo chciałaby mieć normalne życie, ale musiała przestać chodzić do szkoły, bo ją gnębili z powodu włosów. 
Ale czyż kobiety nie pragną mieć pięknych, długich włosów? Czyż włosy nie są życiem kobiety?

TAK POROZMAWIAJMY O SAMOBÓJSTWIE

Znów wpadają tamte koleżanki i trochę dręczą Iwai. Bohater tak jakby chce jej pomóc, ale widzi w ręku tej spokojnej strzykawkę i nagle się orientuje, że to jedno z tajemniczych Morderczych Dóbr, dziedziczonych z pokolenia na pokolenie narzędzi zbrodni!

TAK ONE NAPRAWDĘ SĄ MORDERCZYNIAMI STARY UCIEKAJ

Kiri spokojnie wraca do domu, gdzie dowiaduje się, że sam miał przodka posiadającego Mordercze Dobro. Robi to, co każdy inteligentny nastolatek i gugla faceta.

TAK TO TE UKOCHANE NOŻYCZKI BYŁY MORDERCZE

Kiri wraca więc "zamordować" Iwai. To znaczy jej włosy, naturalnie.
Rety, albo seks, albo zabijanie. Fryzjerstwo opisywane przez gimnazjalistę.

TAK MAGICZNE MORDERCZE NOŻYCZKI DAŁY RADĘ

Iwai płacze ze szczęścia i oddaje się w pełni w ręce swego "oprawcy".

...Więc zupełnie bez powodu kładą się na łóżku i rozmawiają. Nie wiem, czy bardziej mnie bawi wspólne leżenie jako gra wstępna do ścięcia włosów, czy to, że Kiri chyba nie potrafi zdjąć tego płaszcza.

A tak wygląda nasza słodka Iwai z krótkimi włosami.

WTEM! 
Jakiś mroczny facet w mrocznym pomieszczeniu odbiera mroczny telefon i mrocznie mówi, że SIĘ ZACZĘŁO.

PODSUMOWANIE

Naprawdę nieźle się bawiłam. Dansai Bunri jest głupiutkie i przedramatyzowane, ale w przyjemny i zabawny sposób. Jest tak złe, że aż dobre i tak głupie, że aż śmieszne. Przyjemny odmóżdżacz i naprawdę ładne włosy.

POWIĄZANE

3 komentarze:

  1. Słyszałam już o tym anime, ale czytałam opis po angielsku (moje zdolności językowe są poniżej wszelkiego poziomu) i miałam nadzieję, że coś źle zrozumiałam. Hm, gdyby zrobiła z tych włosów dwa ciasno splecione warkocze, to z pewnością nikt by jej nie gnębił, wręcz przeciwnie. Cierpię na to samo co Kiri i gdy jest odpowiedni sezon praktycznie nigdy nie zdejmuję swojego płaszcza, nawet kiedy przebywam dłużej w pomieszczeniach. Ojej, to będzie miało ileś odcinków. Boję się tego, co SIĘ ZACZĘŁO ;_;

    OdpowiedzUsuń
  2. Już wiem czego nie oglądać D:

    OdpowiedzUsuń
  3. Wytrwałam przy tym do końca. To naprawdę bardzo owłosione porno dla ubogich w wykonaniu hm. młodzieży i Iwai, która wygląda jak dziewczynka 12-letnia. Mój mózg boli na samą myśl, ale wytrwał...czyli masochistyczna strona została na jakiś czas zaspokojona.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.