piątek, 31 października 2014

Świnie w mediach [9] - Gdgd Fairies

Gdgd Fairies to anime stworzone w całości w programie Miku Miku Dance, służącym do animacji modeli postaci. Przez to jest brzydkie. Ale i zabawne, zwłaszcza, w segmentach gdy aktorki najpierw wymyślały kwestie do widzianego obrazu, a dopiero później je zanimowano.

Jedna z takich sekwencji zawiera dziewczynę jadącą na świni. To jeden z normalniejszych klipów, do których kobiety musiały wymyślać kwestie.


W drugiej serii z kolei wróżki wyobrażają sobie mieszkanie na ulicy z różnymi zwierzątkami, z których jedno, oczywiście to najmniej miłe, jest świnią:

 
Aha, obie serie są dostępne legalnie i za darmo na serwisie Crunchyroll.

POWIĄZANE

4 komentarze:

 1. hm coś mi świta że widziałem animca w którym postać jeździła na świni hm co też to było ??pomożesz mojej sklerozie ?;-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedyne skojarzenie jakie mam, to Aru Tabibito no Nikki/The Diary of Tortov Roddle od Kunio Kato, główny bohater jeździł na długonogiej świni.

  OdpowiedzUsuń
 3. coś innego z tego co pamiętam bardziej komediowe było no nic może sobie przypomnę kiedyś hm może soul hunter? nie tam był hipopotam i kot dobra jak sobie przypomnę to dam ci znać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze mi do głowy przyszło, że jak "bardziej komediowy" to mógł być Ganju w Bleachu, bo był bardzo zabawną postacią.
  To mógł być też GIR z Invader Zim, nie anime, a kreskówki z Nickelodeona :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.