wtorek, 16 sierpnia 2016

Świnie w mediach [20] - Love Live

 Przygody nowej ekipy szkolnych idolek w pełni, a tymczasem dopiero niedawno zakończyłam przygodę z μ's. Nie było u nich zbyt dużo świń, w filmie nawet nie było ich w ogóle, ale co mam to pokażę:Pierwszy screenshot niestety bez kontekstu, przedstawia Nico Yazawę i stos pluszaków, wśród których jest świnka - ta najbardziej z prawej. Nie pamiętam, o co chodziło, ale podejrzewam, że mógł to być któryś z teledysków. Swoją drogą, lubię się droczyć z ludźmi, że Nico najgorsza μ's, ale nigdy nie dodawać, że nadal superświetna. Czy to takie trudne do ogarnięcia, że jak coś się lubi bardziej, to wcale nie znaczy, że mniej lubianą rzecz się od razu nienawidzi?


A tutaj już pamiętam kontekst! W drugim sezonie dziewczyny przeżywają rozterki nad nową piosenką. z tej okazji Maki i Eli wpadają do Nozomi i rozmawiają jakie to ważne, żeby wsadzić uczucia wszystkich dziewięciu w tekst. Podczas gdy tamte siedzą, gospodyni robi herbatę i używa tego oto uroczego czajnika w kształcie uśmiechniętej świni.

Oczywiście, że smutna muzyka rzewnie gra, a zaspane oczy dziewcząt mrużą się jeszcze bardziej w smutnych uśmiechach, ale nie obchodzi mnie to, gapię się na czajniczek.

O, a tak wygląda w maksymalnym zbliżeniu.

POWIĄZANE

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.